Svatební zkouška

Svatební zkouška je nezbytná pro hladký průběh příprav během vašeho velkého dne. Společně během ní najdeme líčení, ve kterém se budete cítit nejlépe a zároveň bude dostačující pro fotografii a video.

Svatební líčení je zcela specifické svojí výdrží a vytváří se technikou, aby vznikl voděodolný make-up. Pro jeho přípravu mám ve svém kitu produkty, které neodráží světlo na kameře a fotografií.

Mezi univerzální makeup patří jemné kouřové líčení v přirozených odstínech hnědé, šedé, běžové, švestkové a jemně vykonturovaný oblouk oka s tenkou linkou. 

Vše ladím se stylem vaší svatby a s vaší osobností.


Z účesů jsou nadčasové romantické vlny, rozpuštěné i napůl sepnuté, doplněné živou květinou. Účes by měl pasovat k vašemu typu tváře a svatebním šatům. Dle výběru šatů, už víte, zda chcete závoj nebo ozdobu do vlasů. V posledních letech jsou oblíbené vzdušné drdoly, bohémské účesy a uvolněné svatební copy.

"Doporučuji zkoušku make-upu a účesu co nejdříve. Jde především o přípravu pleti, která začíná  pitným režimem, každodenním čištěním pleti a končí péčí o ruce.....To vše učím své klientky."

Den před svatbou

24 hodin před svatbou

Umyjte si vlasy, jak jste zvyklá (NÉ v den svatby) ...jen nedávejte mnoho kondicionéru, aby účes dobře držel.

Večer před svatbou

Natřete si rty, ať jsou krásně vláčné, aby následující den byly hladké a plné.  Na obličej můžete nanést vyzkoušenou masku, poté obličej natřete silnější vrstvou nočního krému. Nebo NOVINKA můžete použít hydratační masku na noc, která se již nesmývá :-) A hlavně...dobře se vyspět!

Ráno

Ranní hygiena je samozřejmostí. Zkuste zlehka posnídat a vyčkejte na můj příjezd. Na obličej již nepoužívejte nic mastného, doporučuji jen hydratační krém či gel.