Svatební zkouška

Svatební zkouška je nezbytná pro hladký průběh příprav během tvého velkého dne. Společně během ní najdeme líčení, ve kterém se budeš cítit nejlépe a zároveň bude dostačující pro fotografii a video.

Svatební líčení je zcela specifické svojí výdrží a vytváří se technikou, aby vznikl voděodolný make-up. Pro jeho přípravu mám ve svém kitu produkty, které neodráží světlo na kameře a fotografií.

Mezi univerzální make-up patří jemné kouřové líčení v přirozených odstínech hnědé, šedé, běžové, švestkové a jemně vykonturovaný oblouk oka s tenkou linkou. 
Pro výraznější svatební make-up ráda používám "mokrou" techniku, která krásně vypadá, jak ve skutečnosti, tak i na fotografiích. Doplněnou o nalepené trsy (vějířky řas).

Vše ladím se stylem tvojí svatby a zároveň s tvojí osobností.


Z účesů jsou nadčasové romantické vlny, rozpuštěné i napůl sepnuté, doplněné živou květinou. Účes by měl pasovat k tvému typu tváře a svatebním šatům. Dle výběru šatů, už víš, zda chcete závoj nebo ozdobu do vlasů. V posledních letech jsou oblíbené vzdušné drdoly, bohémské účesy a uvolněné svatební copy.

"Doporučuji zkoušku make-upu a účesu co nejdříve. Jde především o přípravu pleti, která začíná  pitným režimem, každodenním čištěním pleti a končí péčí o ruce.....To vše učím své klientky."

Den před svatbou

24 hodin před svatbou

Umyj si vlasy, jak jsi zvyklá (NÉ v den svatby) ...jen nedávej mnoho kondicionéru, aby účes dobře držel.

Večer před svatbou

Ošetři si rty, ať jsou krásně vláčné, aby následující den byly hladké a plné.  Na obličej můžeš nanést vyzkoušenou masku, poté obličej natřeš silnější vrstvou nočního krému. Nebo NOVINKA můžeš použít hydratační masku na noc, která se již nesmývá :-) A hlavně...krásné sny!

Ráno

Ranní hygiena je samozřejmostí. Zkus zlehka posnídat. Na obličej již nepoužívej nic mastného, doporučuji jen hydratační krém či gel.
...a už jen vyčkej na můj příjezd :-)