Svatební zkouška

Svatební zkouška je nezbytná pro hladký průběh příprav během vašeho velkého dne. Společně během ní najdeme líčení, ve kterém se budete cítit nejlépe a zároveň bude dostačující pro fotografii a video.

Svatební líčení je zcela specifické svojí výdrží a vytváří se technikou, aby vznikl voděodolný make-up. Pro jeho přípravu mám ve svém kitu produkty, které neodráží sluneční paprsky, aby nedělali neplechu.

Mezi univerzální makeup patří jemné kouřové líčení v přirozených odstínech hnědé, běžové a švestkové, nebo linka a jemně vykonturovaný oblouk oka. 

Vše ladím se stylem vaší svatby a s vaší osobností.


Z účesů jsou nadčasové romantické vlny, rozpuštěné i napůl sepnuté, doplněné živou květinou. Účes by měl pasovat k vašemu typu tváře a svatebním šatům. Dle výběru šatů, už víte, zda chcete závoj nebo ozdobu do vlasů. V posledních letech jsou oblíbené vzdušné drdoly, bohémské účesy a uvolněné svatební copy.

"Doporučuji zkoušku make-upu a účesu co nejdříve. Jde především o přípravu pleti, která začíná  pitným režimem, každodenním čištěním pleti a končí péčí o ruce.....To vše učím své klienty."

Den před svatbou

24 hodin před svatbou

Umyjte si vlasy, jak jste zvyklá, jen nedávejte mnoho kondicionéru, aby účes dobře držel.

Večer před svatbou

Natřete rty silnou vrstvou vazelíny, aby následující den byly hladké a dobře se vyspěte. Na obličej můžete nanést vyzkoušenou masku, poté jej natřete silnější vrstvou nočního krému.

Ráno

Zkuste zlehka posnídat a vyčkejte na můj příchod. Na obličej již nepoužívejte nic mastného.